Autor Wątek: 2018-07-24 - Plastycy w Bibliotece w Mielnie  (Przeczytany 929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andrzej

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
2018-07-24 - Plastycy w Bibliotece w Mielnie
« dnia: Sierpień 07, 2018, 13:42:26 »
.

Plastycy w Bibliotece

•   24 lipca 2018
•   Biblioteka w Mielnie

 
21 lipca 2018 r. Zespół Pracy Twórczej Plastyki (ZPTP) wybrał się z Koszalina do Mielna i od samego rana prezentował prace swoich członków turystom, wczasowiczom i koszalinianom podczas plenerowej wystawy i pokazu praktycznej sztuki tworzenia dzieła plastycznego.Spotkanie ze sztuką odbywało się , dzięki p. Maciejewskiej, na terenie  Miejskiej Biblioteki w Mielnie.

Turyści i wczasowicze z dużym zainteresowaniem zwiedzali wystawę i chętnie dyskutowali z artystami o stosowanych przez nich technikach malarskich i swoich upodobaniach estetycznych.

Z prawdziwą przyjemnością i za zgodą wszystkich obecnych na wystawie rejestrowałem to piękne wydarzenie i mam nadzieję, że moimi fotografiami nie przyniosłem wstydu koleżankom i kolegom z ZPTP.

Dziękuję Zdzisławowi Nestorukowi za skierowanie obiektywu aparatu foto w moim kierunku. Pozdrawiam serdecznie sympatyków sztuk pięknych.

Tekst i foto :  Władysław Andrzej Pitak


— z: Tatiana Arcimowicz Pitak , Krystyna Markiewicz, Zdzisław Nestoruk, Edward Kanaszyk, Kazimierz Karniej, Władysław Andrzej Pitak, Krzysztof Tracz, Teresa Turkiewicz, Krzysztof Tracz, Dariusz Mol
 



 

 





 






http://www.biblioteka.mielno.pl/

.


« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2024, 09:20:47 wysłana przez Andrzej »

Offline plastyk

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: 24 lipca 2018 - Plastycy w Bibliotece w Mielnie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2018, 17:07:16 »
Dobre i potrzebne - wczasowicze mają raj plastyczny

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
modygtasa homofriends gangultimate legowiskadlakota gangsa